0545 534 24 20

Taksi Ücreti Hesapla Whatsapptan Konumumu Gönder

Tek Tıkla Mersin Akkent Taksi Gelsin - 05455342420

  1. Ana Sayfa
  2. //
  3. Mersin Akkent Taksi
  4. //
  5. Tek Tıkla Mersin Akkent Taksi Gelsin - 05455342420
mersin-akkent-taksi-mersin-akkent-mahallesi-taksi.jpg
2019-10-07 | Kategori Adı: Mersin Akkent Taksi

Mersin’in her sokağını, her caddesini bilen şoförlerimiz ile Mersin Akkent Taksi durağı olarak günün her saatinde hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat, yaz kış, kar yağmur demeden bir telefonunuz ile en kısa zamanda dilediğiniz adreste olmaktayız.

 Siz değerli misafirlerimizi Mersin’de ve çevre iller de dâhil olmak üzere nereye isterseniz güven içerisinde ulaşımınızı sağlamaktayız.  Taksi durağımız uzun veya kısa mesafe ayrımı yapmadan hizmet vermektedir. Mesafeler bazı duraklar için çok önemli olsa da bizim için aracımızdan memnun olarak ayrılmanız çok önemlidir.

Akkent mahallesi taksi durağı olarak en önemli ilkemiz taksimizden her misafirimizin mutlu ve memnun olarak ayrılmasını sağlamaktır. Bu sebeple gerek taksilerimizde sunduğumuz konfor ile gerekse şoför seçimlerimiz ile oldukça dikkat etmekteyiz. Durağımızda SRC belgesi bulunmayan hiçbir şoför çalışmamaktadır. Bu belge ile sadece taksi kullanımı ve hizmeti için eğitim almış kişileri durağımızda istihdam ediyoruz.

Akkent Mahallesi Taksi Mersin Hizmeti

Mersin Akkent Taksi durağı Mersin genelinde en çok yolcu taşıyan, en çok bilinen ve en çok memnun müşteri gibi birçok En’i tek bir adreste bir araya getirmeyi hedeflemektedir.  Böylece her misafirimiz bu farkımızı gözeterek bizi tercih edecek ve güvenle bizi tercih edecektir.

Akkent taksi Mersin ilinin tanınması ve tanıtılmasını da kendisine görev bilmektedir. Bu nedenle yerli ve yabancı turistlerimizde aynı kaliteli hizmetini sunmaktadır.

Akkent Taksilerde Farklı Hayatlar

Mersin Akkent Mahallesi Taksi durağı olarak yolculukları sırasında bizde misafirlerimizin hayatlarına dokunuşlar yapıyoruz. Bazen mutluluklara ortak oluruz, bazen hüzünlere ve bazen de vedalara… Sizin için sarı boyalı bir taksiden ibaret olabiliriz. Ancak taksimizin her santiminde bir yaşanmışlık vardır. Her şoför arkadaşımızın yaşadığı unutulmaz bir anısı vardır. 

Biz taksi durağı olarak ilkelerimizden ödün vermeden hizmetimizi sunmaya yıl boyu devam etmekteyiz. Dilerseniz sizi de istediğiniz yere ulaştırabiliriz. Farkımızı yaşatabiliriz. Böylece geniş müşteri ağımıza sizi de dahil edebiliriz. Aracımızdan memnun ayrıldıktan sonra tüm yolculuklarınızda size eşlik etmemizi isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken mersin taksi durağımızı arayarak bir taksi talep etmeniz olacaktır. Siz ve kalitemiz sadece bir telefon kadar yakın.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz

Whatsapp
Konum Gönder
Hemen Ara
Mersintaksi tek tuşla hemen taksi çağır.