0545 534 24 20

Taksi Ücreti Hesapla Whatsapptan Konumumu Gönder

Mersin Menteş Taksi (Menteş Mahallesi Taksi)

  1. Ana Sayfa
  2. //
  3. Mersin Menteş Taksi
  4. //
  5. Mersin Menteş Taksi (Menteş Mahallesi Taksi)
mersin-mentes-taksi.jpg
2019-10-07 | Kategori Adı: Mersin Menteş Taksi

Ulaşım vasıtaları arasında yer alan Menteş taksi, daha çok Yenişehir ve yakın yerleşim yerlerindeki müşterilere hizmet vermektedir. Köylerde ve ulaşımın yaya olarak sağlandığı yaşam yerlerinde bir yerden başka bir yere gitmek için ulaşım vasıtası kullanılmadığından taksi pek bulunmaz.

Fakat trafiğin olduğu, ulaşım için aracın gerektiği yerlerde çok önemli bir ihtiyaçtır. Ulaşım yaşama, barınma, yeme, içme gibi bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacın her şarttaki insanlar için sağlanması gerekmektedir.

Mersin taksi sarı renkte olup üzerinde Taksi yazısı bulunmaktadır. Müşterilerin iletişimini kolaylaştırmak için araçların üzerinde taksi durağının numarası yazmaktadır. İster yol üzerinden çevrilerek, istenirse durak aranıp çağrılarak taksi hizmetinden faydalanılabilir.

Neden Menteş Taksi?

Kendi aracı olmayıp en hızlı şekilde ulaşım sağlamak isteyen kişiler için Mersin Menteş Mahallesi taksi en doğru seçeneklerin başında yer almaktadır. Özel aracı olmayanlar veya kullanamayacak durumda olanlar toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır.

Belediye otobüsleri, minibüsler, metro, tramvay gibi seçenekler toplu taşıma araçları arasında yer almaktadır. Taksi dışındaki vasıtaların hepsi belli saatlerde hareket edip saate bağlı olarak hizmet vermektedir.

Mersin menteş taksi müşterilerine haftanın yedi günü, günün 24 saati hizmet vermektedir. Hastalık durumlarında kişinin kendi arabasını kullanması mümkün olmamaktadır. Böyle bir durumda hasta hasta araç kullanmak çok yanlış olacağından taksi çağırmak en doğru hareket olacaktır. Varılmak istenen yere hem en hızlı hem de en güvenlikli şekilde ulaşmanın yolu taksi kullanmaktır.

Mersin Menteş Taksi Hizmeti Nasıldır?

Herhangi bir yere en hızlı şekilde gitmek için menteş mahallesi taksi mersin telefon numarası aranıp araç çağrılmalıdır. Araçların üzerinde yazan telefon numaraları geçerlidir. Araçlardan alınamayan telefon numarası, internet üzerinden veya durak kartlarından elde edilebilir.

Telefonla arandığında çıkan şoför yolcudan adresini alır. Adresi aldıktan sonra gelecek olan aracın plaka numarasını söyler. Yol üzerinde bir çalışma veya herhangi bir aksilik varsa müşteriye telefonda söylenir ve ne kadar beklemesi gerektiği ifade edilerek dışarı çıkıp boşuna beklemesi engellenir.

Menteş taksi mersin verilen adrese en kısa sürede ulaşmaya ve müşteriyi bekletmemeye özel bir önem verir. Müşteriyi aldıktan sonra gidilecek adres sorulduktan sonra taksimetre açılarak ulaşım için hareket edilir. Taksimetrenin adreste açılması müşterinin fazla ücret ödememesi için yapılan bir uygulamadır.

Sadece Menteş Mahallesi Taksi Hizmetleri Mi Sunuyorsunuz?

Menteş taksi kategorisinde hizmetlerimiz sadece menteş mahallesine değil; aynı zamanda aşağıdaki mahallere de taksi hizmeti sunulmaktadır.

·         50. Yıl taksi hizmetleri ile mersin ellinciyıl mahallesine,

·         Kocavilayet taksi hizmetleri ile mersin kocavilayet mahallesine,

·         Barbaros taksi hizmetleri ile mersin Barbaros mahallesine,

·         Aydınlıkevler taksi hizmetleri ile Aydınlıkevler mahallesine,

·         Afetevler taksi hizmetleri ile afetevleri mahallesine,

·         Batıkent taksi hizmetleri ile Batıkent mahallesine,

·         Akkent taksi hizmetleri ile de Akkent mahallesine taksi hizmetleri sunulmaktadır.

Size en yakın taksiyi tercih etmek ve en hızlı şekilde taksiye ulaşmak için lütfen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz

Whatsapp
Konum Gönder
Hemen Ara
Mersintaksi tek tuşla hemen taksi çağır.