0545 534 24 20

Taksi Ücreti Hesapla Whatsapptan Konumumu Gönder

Mersin Göçmen Taksi, Mersindeki Tercihiniz - 05455342420

  1. Ana Sayfa
  2. //
  3. Mersin Göçmen Taksi
  4. //
  5. Mersin Göçmen Taksi, Mersindeki Tercihiniz - 05455342420
mersin-gocmen-taksi-duragi.jpg

Hayat büyük bir koşturmaca içinde ilerlediğinden insanlar için vakit çok değerli olup mersin göçmen taksi hizmetleri daha bir değerli olmaktadır. Taksi hizmetleri kişileri istedikleri anda istedikleri yere yetiştirdiğinden insanların en zor anlarında kurtarıcısı olmaktadır.

Ulaşım, yeme, içme, dinlenme, barınma gibi en temel ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Mersin gibi büyük şehirlerde çok sayıda ulaşım için çok çeşitli vasıtalar bulunmaktadır. Göçmen taksi dışında belediye otobüsleri, minibüsler, özel halk otobüsleri toplu taşıma yaparak hizmet vermektedir.

Fakat ticari taksilerin dışındakiler belli bir saate bağlı olarak hizmet vermektedir. Oysaki ticari taksilerin belli bir zamana bağlılıkları yoktur.  Gece gündüz fark etmeden kullanılabilir olması taksiyi cazip kılmaktadır.

Havalimanı Ulaşımında Mersin Göçmen Taksi Hizmeti

Adana Havalimanından şehir merkezine veya şehirlerarası yolculuklarda mersin göçmen taksi hizmeti kullanılmaktadır. Mersin çok büyük bir kenttir. Fakat mesafe olarak yakın olan Adana’da Şakirpaşa Havalimanı olduğundan Mersin’de havalimanı yapılmamıştır.

Kente havayolunu kullanarak gelmek veya gitmek isteyenler Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı kullanmaktadır.  Havalimanı yolcuları Mersin Göçmen taksi durağı araçlarından biri telefonla çağrıldığında en hızlısından ulaşım gerçekleştirilmektedir.

Yaklaşık olarak 66 kilometre olan Mersin ile Adana Şakirpaşa Havalimanı arası en emniyetli ve hızlı şekilde ulaşılmaktadır. Mersin Taksi durağı, uçak saatlerinin farklı olmasından dolayı gece veya gündüz fark etmeden her vakitte hizmet vermektedir. Varış saati önceden bildirilirse uçağın iniş saatinde gelen yolcu terminalinin durağında müşteriler karşılanmaktadır.

Mersin Göçmen Taksi Hizmetiyle Güvenli Yolculuklar

Trafikte emniyet can demek olduğundan mersin göçmen taksi şoförleri azami dikkat göstermektedir. Göçmen taksi mersin hizmetlerinde aracı kullanan şoförlerin belgelerinin olmasına ve deneyimli olmasına özen gösterilir. Ticari taksilerde sürücü olmak için;

- Şoförlüğünün olduğunu kanıtlayan Ehliyet

- Her türden insana sabırlı ve güler yüzlü hizmet verebileceğini, trafiğin stresini kaldırabileceğini ve daha birçok yönden iyi olduğunu gösteren psikolog raporu

- Gözlerinin iyi gördüğünü, aracı kullanmasına engel herhangi bir rahatsızlığının olmadığını gösteren Sağlık raporu

- Ehliyet GBT’si belgeleri istenmektedir.

Göçmen taksi numarası arandığında gelen aracın şoförünün trafikte deneyimli ve yukarıdaki belgelerin hepsine sahip usta sürücü olduğundan emin olunarak güvenle yolculuk yapılabilir.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz

Whatsapp
Konum Gönder
Hemen Ara
Mersintaksi tek tuşla hemen taksi çağır.