0545 534 24 20

Taksi Ücreti Hesapla Whatsapptan Konumumu Gönder

Mersin Afetevler Taksi - Barbaros Taksi - 05455342420

  1. Ana Sayfa
  2. //
  3. Mersin Afetevler Taksi
  4. //
  5. Mersin Afetevler Taksi - Barbaros Taksi - 05455342420
mersin-afetevler-taksi-barbaros-taksi.jpg

Acil işiniz çıktığında ve en hızlı şekilde halletmeniz gerektiğinde mersin afetevler taksi anında kapınızda hizmetinize hazırdır. Büyük şehirlerde bir yerden başka bir yere gitmek için kendi özel aracınızın olması veya toplu taşıma araçlarından birini kullanmanız gerekir.

Toplu taşıma araçları arasında belediye otobüsleri, minibüsler, tramvay ve metro gibi vasıtalar bulunmaktadır. Bunların dışında bir toplu taşıma aracı olmasa da amme hizmeti yapan ticari taksiler vardır.

Mersin taksi, kişiye özel hizmet vermektedir. Çağrılan taksiye sadece çağıran müşteri binebilmektedir. Çağıran müşteri ve yanında kaç kişi varsa onlar binebilir yoldan başka bir müşteri alınması söz konusu olmaz. Tıkış tepiş toplu taşıma araçlarında girmek istemeyenler daha özel olan ticari taksileri tercih edebilir.

Mersin Afetevler Taksi Taksimetre Tarifesi

Taksi denilince akla sarı boyalı, içerisinde sürücüsü olan mersin afetevler taksi araçları gelmektedir. Taksiler genellikle trafiğin olduğu büyük şehirlerde hizmet vermektedir. Daha doğrusu insanların yaya olarak gidemeyecekleri kadar uzun mesafelerin olduğu yerleşim yerlerinde sarı renkli ticari taksileri görmek mümkündür.

Taksilerde taksimetre vardır ve ulaşımın bedelini taksimetreler belirlemektedir. Taksimetre muhakkak her takside bulunmaktadır. Taksimetrenin olmadığı taksi olamaz. Mersin Afetevler Mahallesi taksi, taksimetreyi müşterinin çağırdığı adreste açmaktadır. Yani duraktan adrese kadar geldiği mesafenin ücretini almamaktadır.

Taksimetreler sabit bir ücretten açılış yapmaktadır. Bu sabit ücret yetkili merciler tarafından belirlenmektedir. Taksicilerin bu ücreti değiştirme şansı yoktur. Gidilen mesafe ve bekleme süresine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Afetevler Mahallesi Taksi, Güler Yüzlü Taksi

Taksici olabilmek ve afetevler taksi mersin hizmetlerinde çalışabilmek için bazı şartları taşıyor olmak şarttır. Bu şartların başında müşteriye karşı her zaman nazik ve güler yüzlü olmaktır. Nezaket ve güler yüzün dışında;

·         Ehliyet

·         Psikologdan alınmış rapor

·         Tam teşekküllü sağlık raporu

·         GBT ehliyeti istenmektedir.

Taksi kullanmak ve en iyi hizmeti verebilmek meşakkatli bir iştir. Çünkü her gün çok çeşitli insanlarla karşılaşılmaktadır. Nasıl olursa olsun nazik davranmak sabırlı olmayı gerektirmektedir. Afetevler mahallesi taksi mersin numarası aranarak çağrılan araçların bütün sürücüleri yukarıdaki özelliklere sahiptir. Müşterisine karşı daima saygılı olabilecek psikolojide, aracı kullanabileceğine dair ehliyeti, trafikte olmasına engel bir durumunda olmadığına dair GBT, araç kullanmasına engel bir hastalığı olmadığına dair sağlık raporu olan sürücüler hizmet vermektedir.

Mersin Barbaros Taksi Çağır

Mersin’in her noktasına güvenle ve en hızlı şekilde ulaşmanız için Mersin Barbaros Taksi durağı olarak her an hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat gece gündüz gözetmeksizin siz değerli misafirlerimizi diledikleri her noktaya ulaştırmaktayız. Taksiler genel olarak belli bir ücretin karşılığında kamu hizmeti veriyor olsa da biz işimizi en iyi şekilde yapmayı hedeflemekteyiz.

Barbaros taksi olarak ‘Ahlaklı Taksicilik’ durağımızın ve çalışanlarımızın tek ilkesidir. Misafirimizi aracımıza aldıktan hemen sonra taksi metremizi açarız ve böylece tutan miktarı misafirimizde görerek ödemesini gerçekleştirir. Gitmek istediğiniz adrese sizi en kısa güzergâh üzerinden götürürüz. Kendi bütçemiz gibi sizin ekonominizi de düşünmekteyiz.

Taksi durağımızda size hizmet vermek üzere hazır ve temiz bekleyen taksilerimizin şoförlerinin tamamı özel SRC belgeli sürücülerdir. Belgesi olmayan kişiler durağımızda istihdam edilmemektedir.

Mersin Barbaros Taksi Farkı

Mersin Barbaros Taksi durağı kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterileri için konforlu ve rahat araçları ile farkını yaşatmak için hazır beklemektedir. Mersin genelinde en iyi ve en çok yolcu taşıyan taksi durağı olmayı hedeflemekteyiz.

Bu neden ile aracımıza binen her misafirimiz memnun ayrılmalı ki tekrar tekrar seyahatlerinde bizi güvenle ve kaliteden emin olarak tercih etmelidir. Güler yüzlü ve Mersin ‘in her noktasını bilen şoför arkadaşlarımız ile farkımızı yaşamanız için siz değerli misafirlerimize bir telefon kadar yakın bulunmaktayız.

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz

Whatsapp
Konum Gönder
Hemen Ara
Mersintaksi tek tuşla hemen taksi çağır.