0545 534 24 20

Taksi Ücreti Hesapla Whatsapptan Konumumu Gönder

Mersin Taksi Her Yerde Hizmetinizde

  1. Ana Sayfa
  2. //
  3. Mersin Taksi
  4. //
  5. Mersin Taksi Her Yerde Hizmetinizde
mersin-taksi-susanoglu-taksi-tasucu-taksi-narlikuyu-taksi.jpg
2019-10-07 | Kategori Adı: Mersin Taksi

Genç Roma dönemine ait olan Susanoğlu yöresi önceleri bağımsız bir köy idi. Günümüzde ise tarihi mekânları ile ünlenmiş ve nüfusu da artmıştır. Bu güzel kenti gezmek için Mersin taksi her daim hizmete hazır beklemektedirler.

Yay şekline sahip olan bu antik kentte sarnıç, nekropol, hamam ve kilise kalıntılarına rastlanılır. Bir limanın etrafına konumlanan kent Sazbaşı ve Kapızlı köylerinin birleşmesi ile bir belediye haline gelmiştir. Bu güzel şehri gezmek Susanoğlu taksi ile rahatlıkla gezmek son derece mümkündür.

Susanoğlu Taksi

Yeşilin ve mavinin büyüleyici görüntüsü Yapraklı Koyu’na gelenleri hayrete düşürüyor. Mersin’e gelen tatilcilerin rağbet gösterdiği Yapraklı Koyu turkuaz rengi denizi ile dikkat çekiyor. Turkuaz rengi suda denizin ve güneşin tadını çıkarmak son derece mümkündür.

Sizde bu tatil beldesinde doyasıya tatil yapmak için Yapraklıkoy taksi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yapraklı Koy kayalarla çevrili olmakta ancak bu kayalar denize girmeye ve denizin tadını çıkarmaya engel değildir. Mevcut tesislerden tatil için gerekli malzemeleri edinebilirsiniz.

Mersin Taşucu Taksi

Silifke’ye bağlı olan Mezgit Kalesi aslında bir anıt mezardır. Literatürde anıtın ismi Korkusuz Matrap Mezarı olarak geçer. Altı katlı bir apartman boyutuna sahip olan Mezgit Kalesi sağlamlığı dikkat çeker. Mezgit Kalesi’ne gitmek için Mersin taşucu taksi ulaşım hizmetlerini gerçekleştirir.

Mezgit Kalesi genellikle genç kızların adaklarına ev sahipliği yapıyor. Kalenin hangi mimara ait olduğu bilinmiyor ancak kaleyi görenler kalenin mimarının güçlü bir kişiliğe sahip olduğu yönünde hem fikir olurlar. Yıllardır kalenin sağlamlığını koruması mimarının da merak edilmesini ortaya çıkartıyor.

Narlıkuyu Taksi

Silifke’nin 30 km kuzey bölgesinde yer alan Uzuncaburç Helenistik Dönem’den kalmıştır. Olba Krallığı’nın ibadet yeri olarak bilinir. Uzuncaburç Roma İmparatorluğu’na bağlı kaldığı dönemde kendi adına para basma imkanına sahip olan bir siteye dönüşmüştür.

Helenistik Çağ’dan izler taşıyan Uzuncaburç Roma Dönemi’ne ait yapılar olarak bilinmektedir. Bu tarihi bölgeyi gezip görmek ise narlıkuyu taksi duraklarının verdikleri ulaşım hizmetleri mümkündür. Dilediğiniz her an hizmet talebi oluşturabilir ve Mersin’in bu tarihi bölgelerinde rahatlıkla ve kolayca gezip görebilirsiniz.

Mersin Taksi

Mersin’e gelip bu tarihi beldeyi gezmek isteyenlere ev sahipliği yapan Mersin taksi durağı verdiği ulaşım imkanları ile yerli ve yabancı turistlere kaliteli hizmet sağlıyor. Mersin dağınık bir yerleşim yeri olmaktadır. Bunun nedeni Toros Dağları boyunca uzanan şehrin kıyı eteklerinde yer almasıdır. Dolayısıyla yerleşim yerinin engebeli olması ulaşımın kolay olması için taksicilerin yoğun bir şekilde faaliyet göstermesini sağlamıştır.

Siz de bu güzel şehirde doyasıya eğlenmek ve tarihi mekanları ulaşım kolaylığından yararlanarak gezip görmek istiyorsanız mersin taksi telefon numaralarını alabilir ve ulaşıma ihtiyaç duyduğunuz her an hizmet talebinizi oluşturarak anında ulaşım probleminizi çözebilirsiniz.

Adana Havaalanı Transfer

Adana havaalanı transfer fiyatları bütçenize uygun şekildedir. Adana havalimanı taksi ücreti en uygun şekilde hizmet verilmektedir. Aşağıdaki sorgulamalar için mesafe, varış süresi ve toplam taksimetre ücretleri hesaplamak için https://www.mersintaksi.net/taksi-ucreti-hesaplama adresini kullanabilirsiniz.

·         Adana havaalanı Susanoğlu arası taksi ücreti

·         Adana havaalanı Narlıkuyu arası taksi ücreti

·         Adana havaalanı Taşucu arası taksi ücreti

·         Adana havaalanı Silifke arası taksi ücreti

·         Adana havaalanı Kızkalesi arası taksi ücreti

0 Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yaz

Whatsapp
Konum Gönder
Hemen Ara
Mersintaksi tek tuşla hemen taksi çağır.